Czy to powrót legendarnego perkusisty?

Muzyk Guns 'N Roses powiedział co myśli na temat hologramu John'a Bonhama.

Całkiem niedawno pisaliśmy o Ozzym Osbourne, który wypowiadał się na temat swojego hologramu, który miałby go zastąpić w przypadku jego odejścia ze sceny. Swoimi przemyśleniami na temat trójwymiarowej technologii podzielił się Trancii Guns, założyciel Guns N’ Roses. “Bladerunner Radio” zapytało muzyka o jego rozmyślania w związku z hologramem Ronnie'go James'a Dio:

Myślę, że jest to wspaniałe. Kilka osób będzie kręciło nosem, zawsze się znajdą osoby, które jedyne co robią w życiu to narzekają, ale jeżeli jesteś fanem Ronnie’go i chcesz usłyszeć zespół, chcesz usłyszeć Rippera, to jest to coś niesamowitego.

Trancii dodał, że byłoby świetnie zobaczyć jego ulubionych artystów w hologramie.

Świetny przykład, jeżeli Plant, Page i Jones będą chcieli zagrać z hologramem Bonhama to dałbym wiele, żeby to zobaczyć.

Czy legendarni muzycy Led Zeppelin wykorzystają zdobycze technologiczne, żeby przywrócić ich zmarłego przyjaciela? Brzmi to, jak zdanie z książki science fiction, ale być może idzie za tym jakaś większa ideologia. Wielu starych i nowych fanów brytyjskiej grupy z wielką chęcią zobaczyłoby Led Zeppelin scenie . Ale czy to się stanie?

SŁUCHAJ ROCK RADIA