Olimpiada w rytmie ROCKA!

REKLAMA
Tegoroczna Olimpiada jest naprawdę zaskakująca. Dla zespołu AC/DC również.
REKLAMA

Na Zimowych Igrzyskach w Pjongczang 2018 19-letnia Ivette Toth - łyżwiarka z Węgier. Wykonała swój pokaz do “Back in Black” oraz “Thunderstruck” zespołu AC piorun DC. Tym wyborem zdecydowanie zaskoczyła jury, widzów jak i samych członków zespołu.

REKLAMA

Ivette zadbała również o strój. Wystąpiła w skórzanej kurtce z ćwiekami na której widniała podobizna Angusa Younga na plecach. Pomysł miała zdecydowanie dobry. Muzyka i aranżacja występu nie dały jej szansy na walkę o medal ale pomogły jej na zdobycie największej liczby punktów w swojej karierze (53,22).

W zeszłym roku młoda węgierka wystąpiła przy kawałkach Michaela Jacksona. “Earth song” i “Smooth Criminal”.


Łyżwiarstwo figurowe stało się niesamowicie dynamiczną i zaskakującą dyscypliną odkąd sportowcy otrzymali oficjalne zezwolenie, aby muzykę do ich układów stanowiły również piosenki, które zawierają tekst. Podczas występów pojawiała się już Metallica “The Unforgiven” oraz ballada, cover Johna Lennona „Imagine”. Możemy więc po tym wnioskować, że coraz częściej będziemy mogli usłyszeć rockowe kawałki na wszelkiego rodzaju zawodach i olimpiadach. Szczerze na to liczymy.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory