Czy to ostatnia szansa by zobaczyć The Rolling Stones?

REKLAMA
Trasa koncertowa zaplanowana na 2018 rok będzie ostatnią?
REKLAMA

Latem 2018 roku ruszy trasa The Rolling Stones po Europie. Większość koncertów odbędzie się w Wielkiej Brytanii, jednakże na liście znalazło się również kilka pozycji ze starego kontynentu, w tym Polska. Niektórzy członkowie jednak myślą już nad muzyczną emeryturą. Perkusista grupy, Charlie Watts, w ostatnim z wywiadów powiedział, że The Rolling Stones może zakończyć swoją działalność w każdej chwili.

REKLAMA
Kocham grać na perkusji i uwielbiam grać z Mickiem, Keithem oraz Ronniem, nie mam pewności co do całej reszty. Nie miałbym jednak nic przeciwko, gdyby jutro zespół się rozpadł, gdyby The Rolling Stones uznali, że już starczy... Nie wiem, co bym robił, gdybym przestał grać.
Martwię się tylko o bycie cały czas na pełnych obrotach. Na całe szczęście nie pracujemy już w takim tempie i warunkach jak kiedyś. Mamy długie przerwy między koncertami, to dużo nam daje. (...) Pewnym też jest, że nie chciałbym żeby zespół rozpadł się w niezgodzie. Marzę, by to była decyzja Micka, moja czy Keitha, żeby któryś z nas powiedział - nie chcę tego dalej robić z takiego, a takiego powodu. Ważne by nie było awantury.


Nic dziwnego, że Watts wypowiada się na temat końca kariery. Legendarna grupa jest już na scenie ponad 50 lat (od 1962 roku), a żaden z obecnych członków wieku nie oszuka, niezależnie od tego jak bardzo by chcieli. W związku z tym możliwe, że dla fanów The Rolling Stones w Polsce, 8 maja będzie ostatnia okazją do zobaczenia swoich idoli na żywo.

 


The Rolling Stones zagrają 8 lipca 2018 roku na PGE Narodowym w Warszawie.
Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszyła dziś i już na tę chwilę nie ma co wchodzić na stronę eventim.pl - nic nie zostało.
dodatkowa pula ma trafić do sprzedaży jutro - 2 marca o godzinie 10:00
także życzymy powodzenia tym którzy będą chcieli zawalczyć o spełnienie marzenia jakim jest koncert The Rolling Stones.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory