Perkusista dostał w dziób

Od jakiegoś czasu pałkarz Motley Crue przeżywa trudne chwile.

Dzielenie się wydarzeniami ze swojego prywatnego życia w social mediach może przynieść nieprzyjemne konsekwencje. Przykładem tego jest Tommy Lee z zespołu Motley Crue, który wczoraj opublikował na swoim Instagramie zdjęcie, na którym miał podbitą wargę. Z opisu dołączonego do fotografii mogliśmy dowiedzieć się, że odpowiedzialność za to ponosi jego syn Brandon.

Moje serce krwawi. Możesz dać swoim dzieciom wszystko czego zapragną, a one i tak odwrócą się od ciebie. Dobra robota Brandon! Wspaniały syn!

Mimo, że zdjęcie zostało dosyć szybko usunięte z Instagrama to sprawą zainteresował się portal TMZ. Według źródła związanego z Brandonem, syn Tommiego Lee i Pameli Anderson zaatakował swojego pijanego ojca w samoobronie. Artysta skomentował tego newsa na swoim tweeterze:


To nie koniec historii związanych z social mediami artysty. W poniedziałek Tommy Lee odniósł się do wywiadu Piersa Morgana, w którym była żona muzyka zwierzyła się, że ten się nad nią znęcał. Perkusista nie szczędząc słów krytyki odpowiedział co o tym myśli i wywołał wielką dyskusję. Czy zdjęcie z podbitą wargą może mieć związek z wywiadem?  Oceńcie sami.

SŁUCHAJ ROCK RADIA