Nowa nazwa Przystanku Woodstock

REKLAMA
Znamy nową nazwę jednego z najpopularniejszych festiwali w Polsce, który odbywa się w Kostrzynie nad Odrą.
REKLAMA

8 marca 2018 roku podczas konferencji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, została podana informacja, która mogła zdziwić wielu fanów Przystanku Woodstock, który odbywa się od 23 lat. Kolejna, 24 edycja festiwalu odbędzie się pod nową nazwą – PolAndRock Festival. Organizatorzy zapewniają jednak, że wszystko oprócz nazwy zostanie bez zmian.

REKLAMA
Przez 23 lata, dzięki ogromnej życzliwości i przyjaźni organizatorów amerykańskiego Woodstock, korzystaliśmy z tej nazwy, konsekwentnie budując jednak swoją własną, niezależną wizję tego, jak nasza impreza ma wyglądać. Zbudowaliśmy festiwal niekomercyjny, nie nastawiony na zysk, za to nastawiony na ludzi, mający wymiar wydarzenia społecznego i obywatelskiego. Minione 23 lata wyczerpały możliwość korzystania z nazwy Woodstock w takim wymiarze. Dziś tę sprawę przejęła komercyjna agencja, która proponuje nowe zasady wykorzystania marki amerykańskiego festiwalu. A przecież siłą naszego spotkania w Kostrzynie nad Odrą jest niezależność! Przy okazji 24-tej edycji nadszedł więc czas na zmianę i na nową nazwę. Wróciliśmy więc całkowicie swojej, autorskiej marki, do której mamy wszelkie prawa. Zapraszamy więc na jedyny w swoim rodzaju PolAndRock Festival – w Kostrzynie nad Odrą, w Polsce!

Dla zainteresowanych załączamy całe oświadczenie organizatorów:

PolAndRock Festival odbędzie się 2-4 sierpnia 2018 w Kostrzynie nad Odrą. Na scenach festiwalu zobaczymy gwiazdy zarówno z polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.

Nowy plakat festiwalu prezentuje się w ten sposób:

Podczas konferencji WOŚP została również podana kwota, którą udało się zebrać podczas 26. finału Orkiestry. 126 373 804 złote i 34 grosze – jest to nowy rekord fundacji, a suma naprawdę imponuje.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory