Scorpions powraca!

REKLAMA
Legendarni, niezniszczalni, kochani przez miliony fanów na całym świecie! Zespół Scorpions powróci do Polski już tego lata, 29 lipca, a wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie!
REKLAMA

Z tej okazji prezentujemy oficjalny spot promujące to wydarzenie!

REKLAMA
 

Zespół gra nieprzerwanie od 52 lat i wciąż jest na fali. Sława Rudolfa Schenkera, Klausa Meine i spółki w naszym kraju jest wielka. Skąd bierze się tak wielka popularność niemieckiej legendy w Polsce? To konglomerat wielu czynników. Wpływ na taki stan rzeczy ma charyzmatyczny wokalista o niepowtarzalnym i wszędzie rozpoznawalnym głosie. Nie bez znaczenia są też melodyjne piosenki, osiągające szczyty list przebojów oraz z pewnością fakt, że muzycy nie oszczędzają się podczas koncertów.

- Bakcyl rock and rolla tkwi w nich tak głęboko, że grają cały czas, grają kolejne koncerty. Podziwiam ich kondycję, żywotność i witalność, tyle lat na scenie - ponad pięćdziesiąt lat - to jest naprawdę niezły wynik – komentuje Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc.

Koncert Scorpions w Trójmieście. Rudolf Schenker i Matthias JabsKoncert Scorpions w Trójmieście. Rudolf Schenker i Matthias Jabs JAN RUSEK

Niesłabnące zainteresowanie fanów sprawiło, że niemiecka legenda rocka nie składa broni! Jak sami przyznają: nikt nie pozwala im zakończyć kariery.

REKLAMA

- Cały świat, ludzie, promotorzy chcieli, abyśmy wyjechali w trasę. Nowe pokolenie nas przekonało. Wraz ze startem trasy Farewell, ruszył nasz fanpage na Facebooku. Zdobyliśmy milion followersów, ale zauważyliśmy, że aż 80% z nich to osoby w wieku 16-28 lat. Zastanawialiśmy się już wcześniej, skąd bierze się tyle młodych osób pod sceną, no i teraz już wiemy! Nasza muzyka i wizerunek, a do tego klipy na YouTube sprawiają, że ludzie chcą nas zobaczyć - komentuje Rudolf Schenker jednym z wywiadów i dodaje: Kto jeszcze jest 50 lat na scenie?! Rolling Stones, The Beach Boys i The Who. Biorąc to pod uwagę i fakt, że pochodzimy z Niemiec, świętowanie 50-lecia kariery muzycznej, kiedy nikt nie wierzył na początku, że zespół z Niemiec może coś takiego osiągnąć, a teraz dalej kontynuować - to trochę, jak cud.

Zespół jednak nie próżnuje i cały czas aktywnie działa pod względem wydawniczym i koncertowym. Pod koniec listopada 2017 roku grupa wypuściła składankę „Born To Touch Your Feelings – Best Of Rock Ballads”, gdzie znalazły się dwie nowe kompozycje. Scorpions zagrali również dwukrotnie w poprzednim roku w Polsce, w 24 czerwca jako headliner Tauron Life Festival Oświęcim oraz 1 grudnia w ERGO Arenie na pograniczu Gdańska i Sopotu.

- Każdy z koncertów Scorpions jest gigantycznym sukcesem frekwencyjnym! Na świecie jest naprawdę mało zespołów, które potrafią wyprzedać swoje koncerty w Polsce i to z tak dużą regularnością. Przy czym widzimy, że na te wydarzenia przychodzą coraz młodsi fani. To jest doprawdy duże osiągniecie, aby kapeli z tak długoletnim stażem udawało się wciąż podtrzymywać zainteresowanie swoją twórczością - twierdzi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

My sami nie możemy się doczekać tegorocznego występu!

REKLAMA

Słuchajcie Rock Radia - niedługo konkurs ,a w nim do wygrania wejściówki na koncert w Atlas Arenie!

Scorpions wystąpi w Polsce w 2018 rokuScorpions wystąpi w Polsce w 2018 roku materiały prasowe

Bilety na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory