Zamieszkaj z domu z "Pulp Fiction"

REKLAMA
Dom Quentina Tarantino z jednego z najbardziej znanych filmów jego produkcji do kupienia!
REKLAMA

Cenę domu z filmu “Pulp Fiction” ustalono na tylko… 1 400 000.00 dolarów. Po przeliczeniu wychodzi jakieś 4 767 700.00 polskich złotych. Kultowa nieruchomość znajduje się w Studio City w Kalifornii niedaleko Los Angeles. Ma 157 metrów kwadratowych powierzchni , 3 sypialnie, 2 łazienki i chyba najbardziej pożądany garaż. Nie licząc drobnych kosmetycznych zmian dom wygląda tak samo od 1994 roku.

REKLAMA


Chyba wszyscy kojarzą scenę z wyżej wymienionego filmu, kiedy to do domu Jimmie’ego (Quentin Tarantino) przyjeżdżają autem w środku “mocno pomalowanym” na czerwono Vincent Vega (John Travolta) i Jules Winnfield (Samuel L. Jackson). Powodem ich wizyty jest nagła potrzeba posprzątania wnętrza auta po przypadkowy wystrzale z broni Vincenta podczas rozmowy z pasażerem z tylnej kanapy - Marvinem.


Cena może wydawać się kosmiczna jednak picie porannej kawy w kuchni, w której 24 lata temu robiły to legendy kina może być cudowne. Może jeszcze znajdą się w tym domu ślady po “czyszczeniu” garniaków Travolty i L. Jacksona.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory