Fuzja Nirvany i The Doors w hip-hopowym stylu?

REKLAMA
Krist Novoselic zaszokował wszystkich swoich wyznaniem.
REKLAMA

Całkiem niedawno na kanale The Young Turks opublikowany został wywiad z byłym basistą Nirvany - Krist'em Novoselic'iem. Muzyk od wielu lat poza działalnością artystyczną zajmuje się aktywnością polityczną. Z tego powodu zabiera często głos w ważnych sprawach kraju. W trakcie ostatniego wywiadu wypowiadał się na temat wyborów w Stanach Zjednoczonych. Dziennikarz, który prowadził rozmowę, pozwolił sobie wykorzystać okazję, że rozmawia ze sławnym muzykiem i wspomniał o  wywiadzie z perkusistą The Doors, Johnem Densmor'em.

REKLAMA

Krist bardzo ucieszył się, gdy usłyszał nazwisko sławnego perkusisty. Powiedział, że jest to jeden z jego bohaterów i chciałby stworzyć z nim i z raperem Chuck'iem D wspólny zespół.

 

Mimo, że basista Nirvany nie osiągnął tak dużego sukcesu po rozpadzie zespołu, jak jego przyjaciel Dave Grohl, to cały czas jest aktywny na scenie. Oprócz tego, że gra we własnym zespole to często zapraszany jest w roli gościa na występy innych artystów. W styczniu tego roku miał okazję zagrać ze swoim bohaterem:

 

Myślicie, że taki pomysł mógłby wypalić? Naszym zdaniem jest to dość odważna myśl.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory