Coś dla fanów ciężkiego brzmienia i nie tylko

REKLAMA
Nowy produkt spod szyldu Motorhead atakuje USA!
REKLAMA

Fani Motorhead powinni przygotować swoje podniebienia, piwo Road Crew atakuje rynek Stanów Zjednoczonych i wkrótce może zawitać w całej Europie. Będzie to amerykańska IPA z mocą 6,2%, warzone przez browar Arcadia Brewing Company z Kalamazoo w stanie Michigan. Road Crew został pierwotnie wprowadzony na rynek w grudniu 2015 roku w Wielkiej Brytanii i od tego czasu stał się na tyle popularny, że jest teraz sprzedawany w supermarketach.

REKLAMA

Czego możemy spodziewać się po piwku?

"Amerykańska IPA będzie oscylowała na poziomie 6,2% zawartości alkoholu, to India Pale Ale, który prezentuje cytrusowo-chmielową postać z odpowiednią ilością słodowej słodkości, według browaru, który powstał w 1996. Piwo Road Crew jest idealne dla wszystkich rockowych, piwnych i chmielowych głów, a szczególnie dobrze wchodzi podczas słuchania Motorhead w cudownie nieprzyzwoitym, zabójczym tempie. Road Crew będzie dostępny w butelkach, puszkach, kegach, a nawet dużych beczkach!"

Nie podano jeszcze oficjalnej daty wydania w Stanach. Trzymajmy jednak kciuki, żeby wkrótce pojawiło się na polskim rynku! Zapowiedź poniżej:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory