Nowy album od Legend Rocka

REKLAMA
Jeszcze w tym roku ujrzy światło dzienne.
REKLAMA

Gitarzysta Uriah Heep, Mick Box w wywiadzie dla portalu 365NY zdradził wiele ciekawych informacji m.in. na temat najnowszego wydawnictwa grupy jakim będzie album zatytułowany "Living The Dream". Ich poprzedni krążek „Outsider” został wydany cztery lata temu i cieszył się uznaniem krytyków muzycznych oraz fanów. Uplasował się na 9 miejscu listy najlepiej sprzedające się albumów w Wielkiej Brytanii w kategorii Rock. Będzie to już dwudziesty piąty longplay w dorobku zespołu.

REKLAMA

Na temat nowego albumu Mick Box powiedział:

Jest już w całości nagrany. Nagraliśmy go w styczniu w niecałe 19 dni wraz z kanadyjskim producentem, Jayem Rustonem. To cudownym facet. Wyprodukował m.in. The Boots Dogs i Stone Sour, a pracował z takimi zespołami jak Black Star Riders czy Europe. Teraz zajmuje się miksowanie naszego najnowszego dziecka w Los Angeles, a wydanie planujemy na wrzesień tego roku.

Wypowiedział się także na temat dzisiejszej branży muzycznej, czy przez te wszystkie lata zmieniła się na lepsze, oraz jaki jest jego ulubiony album Uriah Heep:

Trudno powiedzieć... Myślę, że trochę tak i trochę nie. Dobrze, że rzeczy są teraz tak natychmiastowe, ale jest to także jednorazowy wiek, w którym można zrobić wszystko za pomocą jednego przycisku w domu, i nadejdzie już następnego ranka, więc nie ma antycypacji, nie ma tego romantyzmu niegdyś związanego z muzyką. To jest ta zła strona. Dobrą jest właśnie ta natychmiastowość, z facebookiem, stronami internetowymi, instagramem i całą resztą. Wszystko dzieje się bardzo szybko. Kiedyś czekaliśmy sześć miesięcy na listy od fanów, a teraz jest to sześć sekund!
Ulubiony album? Następny. Nigdy nie oglądaj się wstecz, bądź dumny ze swojej historii, ale nigdy nie patrz za siebie. Nie pozwól, aby był to ciężar na twojej szyi.

Nie możemy się doczekać! Uriah Heep codziennie na antenie Rock Radia. Poniżej cały wywiad:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory