Siostra Johnna Lennona zachęca fanów do kupna....cegieł

REKLAMA
REKLAMA

O co tak naprawdę chodzi w tym wszystkim? W 1967 roku The Beatles, wydali klasyczny kawałek "Strawberry Fields Forever". Kompozycja odnosiła się do zburzonego w latach 70. XX wieku, domu dzieci Armii Zbawienia. Obecnie organizacja, rozpoczęła sprzedaż cegieł z tamtego budynku. Jak możemy przeczytać na stronie:

REKLAMA

"Pieniądze zebrane ze sprzedaży tych cegieł zostaną wykorzystane do budowy nowego budynku Strawberry Field. Stanie się on światłem nadziei dla młodych ludzi z trudnościami w uczeniu się w Liverpoolu i Merseyside. Będzie to centrum, w którym dzięki szkoleniom, coachingowi i stażom, młodzi będą lepiej przygotowani do poszukiwania pracy i wniesienia konkretnego wkładu w życie społeczności."


 

Każda cegła posiada swój numer oraz wytłaczany hologram i będzie sprzedawana w specjalnym pudelku. Całą kampanię wspiera wymieniona wcześniej, przyrodnia siostra Johna Lennona - Julia Baird. Stwierdziła ona, że wszyscy fani zespołu The Beatles, zrozumieją cel projektu i na zbliżający się dzień Ojca mogą kupić wspaniały prezent.

Faktem który nas trochę odstrasza jest cena - „jedyne” 75 funtów za cegłę.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory