Weterani rocka z zapowiedzią nowego albumu

REKLAMA
Będzie to już 20 studyjny album grupy, trzeci w przeciągu ostatnich dwóch lat.
REKLAMA

Amerykańska grupa Cheap Trick prezentuje świeżutki singiel „The Summer Looks Good on You”, zapowiadający tegoroczny krążek. Materiał powstaje we współpracy z Julianem Raymondem, producentem muzyczny, który uczestniczył w procesie tworzeniu ostatnich albumów grupy m.in. - "Bang, Zoom, Crazy... Hello" z 2016 czy "We're All Alright!" z 2017.

REKLAMA

"Summer Looks Good On You" jest pierwszym singlem z najnowszego albumu, który wstępnie został zapowiedziany na koniec bieżącego roku. W wywiadzie dla walijskiego magazynu Buzz, gitarzysta Rick Nielsen przyznał: "Bardzo ciężko pracowaliśmy w studiu. Mamy już około 10 utworów, więc można powiedzieć, że album nadchodzi! Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego co udało nam się nagrać."

Trasa "Nothin 'But A Good Time Tour", promująca najnowszy krążek grupy wyruszyła kilka dni temu w Irvine w Kalifornii. Ich harmonogram na 2018 rok zawiera wiele różnych wydarzeń, m.in. występy festiwalowe u boku takich gwiazd jak Lynyrd Skynyrd, Journey, Def Leppard czy Joan Jett.

Cheap Trick trwa na scenie już od ponad 40 lat, a w obecny skład wchodzi trzech pierwotnych członków grupy: Robin Zender (gitara, wokal), Rick Nielsen (gitara,klawisze) i Tom Petersson (bass). Perkusista Bun E. Carlos, który również zalicza się do pierwotnego składu, odszedł z zespołem w 2010 roku.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory