KISS z trasą na początku 2019

REKLAMA
Jak potwierdza Gene Simmons, będzie trwała aż trzy lata!
REKLAMA

Najpierw wokalista Paul Stanley, w wywiadzie dla CNBC w kwietniu, lekko zapowiedział ostatnią trasę KISS, która swój początek będzie miała 2019 roku, teraz basista Gene Simmons zdradził więcej szczegółów.

W wywiadzie dla szwedzkiego dziennika Expressen, Simmons zdradził, że trasa, najprawdopodobniej zatytułowana - "The End of the Road Tour" rozpocznie się w styczniu przyszłego roku. Będzie trwała ponad trzy lata, obejmie wszystkie kontynenty i jak sam Gene obiecuje, będzie najbardziej spektakularną trasą koncertową w historii zespołu.

Brzmi fantastycznie, ale czy zawitają pierwszy raz do Polski? Jak większość fanów pamięta, w latach 2000/2001 KISS było już w trasie pożegnalnej "Farewell Tour", na której grał, pierwszy perkusista Peter Criss. Dali razem 142 występy, obejmujące Amerykę Północną, Japonię i Australię, pomijając jednak Europę. Teraz ma być podobno inaczej, w ciągu trzech lat chcą zagrać dla fanów z całego świata, także miejmy nadzieję, że choć jeden występ będzie zaplanowany na nasz, rodzimy kraj.

Plotki o ostatnich występach KISS na żywo zyskały na sile kilka miesięcy temu, po tym, jak zespół próbował wprowadzić znak towarowy "The End Of The Road". Wniosek został złożony w lutym w Urzędzie Patentów i Znaków Towarowych Stanów Zjednoczonych, który – jeśli oczywiście zostanie zaakceptowany - oznacza, że zespół może go użyć w związku z pożegnalnym tournée. Jednak do tej pory nie ogłoszono oficjalnej informacji jakoby miała to być ostatnia trasa.

„Zawsze były rozmowy, na każdej trasie, że to jest ostatni raz. Szczerze, pewnego dnia zatrzymamy się i stwierdzimy, że już pora kończyć, ale nie wiem kiedy to nastąpi... przecież wciąż wyglądam oszałamiająco <śmiech>. Zespół jest w doskonałej formie - Tommy [gitara] i Eric [perkusja] są fantastyczni, wszyscy w końcu wydają się być szczęśliwi ze swojego życia. Nie wiem czy będzie to pożegnalna trasa.”

Ostatni koncert KISS miał miejsce 8 listopada 2017 roku w Norwegian Pearl w Nowym Orleanie w ramach trasy KISSWORLD Tour.

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory