Nowość od Guns N' Roses

REKLAMA
Guns N' Roses na swoim kanale na YouTube opublikowali Shadow of Your Love z 1986r. - prosto z nadchodzącej reedycji Appetite For Destruction.
REKLAMA

Shadow of Your Love” oryginalnie nagrane zostało w roku 1986r., podczas sesji Sound City. Utwór ten wydany został dwukrotnie – po raz pierwszy w wersji live na singlu „It's So Easy”, ponownie jako „B” singla „Live And Let Die” z 1991r.
Panowie z zespołu zdecydowali się przedstawić je fanom w postaci wideo z tekstem:

REKLAMA
 

Pierwszy raz po 31 latach zespół zagrał „dawno zaginioną stronę-B” początkiem tego miesiąca na koncercie w Danii. Jak się okazało, utwór dołączony zostanie także do mającej się ukazać już 29. czerwca reedycji „Appetite For Destruction.
Przypomnijmy, iż ma to być wyjątkowe wydawnictwo, które ukaże się w kilku wersjach, a najbogatsza jest nie lada gratką dla fanów i kolekcjonerów – ukaże się w nakładzie zaledwie 10 tysięcy egzemplarzy.

Kolekcja ma zawierać łącznie 73 utwory, a aż 49 z nich nigdy wcześniej nie została opublikowana oraz cały szereg gadżetów dla fanów, m.in.: repliki biletów koncertowych, kolekcjonerską monetę, bandanę czy pięć kostek gitarowych.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory