Tom Morello zastąpiony przez....jego kopię

REKLAMA
Gitarzysta Rage Against The Machine to prawdziwy rockowy żołnierz. Trzy dni po operacji ręki wrócił do koncertów
REKLAMA

Morello kilka dni temu doznał złamania ręki w dwóch miejscach, przez co musiał przejść operację. Zazwyczaj każdy zdrowo myślący człowiek, stwierdził by, że czas na L4, szczególnie jeśli nasza praca to …..granie na gitarze. Członek Rage'ów nie należy do tej grupy i postanowił, już 3 dni po operacji wrócić na trasę koncertową.

REKLAMA

Powrót nastąpił podczas koncertu super grupy Prophets of Rage, w szwedzkim Sztokholmie. Na jednej scenie można było zobaczyć członków Rage Against The Machine, Public Enemy czy Cypress Hill. Tom niestety nie jest synem Supermen'a i operacja wykluczyła mu możliwość grania niektórych kawałków, więc zapytał ze sceny czy ktoś może mu pomóc zagrać Bulls on Parade (kultowy kawałek zespołu). Tutaj pojawia się nagle niejaki Mike Svensson, fan zespołu, który wygląda jak bliźniak Morello i grał prawie tak dobrze jak on. Doszło do sytuacji, że niektórzy umieszczeni dalej obserwatorzy koncertu mieli problem, żeby odróżnić jednego od drugiego.

 


Swoją drogą, Szwecja bywa niebezpieczna i problematyczna dla wokalistów – Dave Grohl złamał tam nogę a teraz Morello miał problemy z ręką. Co będzie następne?

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory