Nadchodzi reedycja trzeciego albumu The Doors

REKLAMA
Dwa pierwsze albumy legendy rocka - The Doors, doczekały się już wznowienia, trzeci z rzędu "Waiting for the Sun" wkrótce z okazji 50. urodzin także otrzyma luksusową reedycję.
REKLAMA

Waiting for the Sun” wydany został 22. lipca 1968r. i okazał się niezwykłym sukcesem komercyjnym, pomimo sporych problemów przy produkcji. Przez coraz poważniejsze uzależnienie Morrisona od alkoholu, praca w studiu przedłużała się i była niezwykle męcząca dla całego zespołu.
Sprzedany został w ilości 7 milionów egzemplarzy oraz jako jedyny z wydawnictw długogrających zespołu stał się jednocześnie nr 1 w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.
Znalazły się na nim takie przeboje jak „Hello, I Love You”, „Love Street” czy „The Unknown Soldier”.

REKLAMA
 

Album zatytułowany „Waiting of the Sun 50th Anniversaty Deluxe Edition” oficjalną premierę ma 14. września 2018r.

Zawierać będzie nową wersję oryginalnego miksu stereo albumu na CD oraz 180-gramowym winylu, oba zremasterowane z oryginalnych taśm-matek Bruce Cotnick - długoletniego inżyniera dźwięku i mixera The Doors.
W zestawie znajdziemy także drugą płytę z 14 niepublikowanymi nigdy dotąd utworami. 9 z nich to „szorstkie miksy” z sesji nagrań płytowych, a pozostałe 5 przedstawia zapis z koncertu w Kopenhadze, który miał miejsce 17.09.1968r.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory