Paul McCartney ujawnia pierwsze daty tournée

REKLAMA
Najnowsze dzieło artysty "Egypt Station", zawita na półki sklepowe już we wrześniu. Był członek The Beatles poinformował właśnie o pierwszych datach swojej trasy koncertowej.
REKLAMA

Paul McCartney oficjalnie podał, że 7 września, z wytwórnią Capitol Records, wyda swój nowy album. Jak wszyscy wiemy, nie ma lepszej kampanii reklamowej niż trasa koncertowa. „Freshen Up” bo tak się będzie nazywać światowe tournée, będzie trwało długo i wokalista ma w planach odwiedzić kilka kontynentów. Na ten moment mamy daty na wrzesień i dotyczą one Kanady:

REKLAMA


- 17 – Quebec City, QC – the Videotron Centre
- 20 – Montreal, QC – Bell Centre
- 28 – Winnipeg, MB – Bell MTS Place
- 30 – Edmonton, AB – Rogers Place

Patrząc na mapę można przewidzieć, że kolejnym miejscem do ogłoszenia koncertów będą Stany Zjednoczone. Oczywiście, nasuwa się pytanie czy w planach europejskich widnieje Polska? Nie znamy odpowiedzi i jedyne co możemy to domyślać się, że po bardzo dobrym koncercie w 2013 roku w naszym kraju, muzyk rozważy taką opcję. Pamiętajmy jednak, że niestety podstawowym argument zawsze jest wynik finansowy i opłacalność takiego koncertu w danym kraju. Pozostaje nam trzymać kciuki!

Poniżej utwór z nadchodzącej płyty:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory