Led Zeppelin kusi nową książką

Już niedługo na rynku ma się pojawić ilustrowana książka autorstwa Led Zeppelin. Tom ma zawierać wiele niepublikowanych wcześniej fotografii.

Dokładnie 50 lat temu powstał legendarny, londyński zespół Led Zeppelin, który obecnie uważany jest za kamień węgielny hard rocka. Z okazji tego okrągłego jubileuszu grupa przygotowała dla fanów specjalny prezent w postaci publikacji książki zatytułowanej... „Led Zeppelin”.

Autorem tego wydawnictwa co prawda jest sam zespół, lecz nie spodziewajmy się tradycyjnej autobiografii. Książka składa się z dziesiątek zdjęć, dokładnie wyselekcjonowanych i wybranych przez samego Johna Paula Jonesa, Roberta Planta oraz Jimmy'ego Page'a.
Panowie opublikowali skany kilku zdjęć, które prawdopodobnie znajdziemy również w książce z dopiskiem "Praca w toku. Test próbny selekcji zdjęć z książki "Led Zeppelin" autorstwa Led Zeppelin."Wygląd prototypu tego wyjątkowego wydawnictwa panowie opublikowali na swoim oficjalnym Instagramie:

Jak możemy przeczytać, zdjęcia opisywane były przez same trio ze zdjęcia. Ostatecznie tom zajął 368 stron, a oficjalna premiera odbędzie się 2. października 2018r.

SŁUCHAJ ROCK RADIA