Shinoda chętny na koncertowanie z Linkin Park

REKLAMA
Czym bliżej rocznicy śmierci Chestera Benningtona, tym więcej pytań o wznowienie koncertów Linkin Park. Mike Shinoda komentuje sytuację.
REKLAMA

Niemalże rok temu, dokładnie 20.07.2017r. zmarł wokalista Linkin Park – Chester Bennington. Od tamtej pory fani bezustannie spekulują czy zespół powróci do regularnego tworzenia i koncertowania w niepełnym składzie, bądź znajdzie godnego następce zmarłego frontmana.

REKLAMA

Członek zespołu, Mike Shinoda, który zdaniem wielu miałby przejąć przewodzenie zespołem, udzielił niedawno wywiadu, który może na nowo rozpalić nadzieje fanów Linkin Park. Artysta stwierdził, że wciąż jest otwarty na możliwość grania ponownie w zespołem:
Po prostu robię krok po kroku, mam otwarty umysł na możliwości. Czy robiąc rzeczy pod swoim nazwiskiem, współpracując z innymi artystami, produkując materiały dla kogoś innego, a nawet jeśli chłopaki dotrą do punktu w którym zechcą ponownie zagrać jako Linkin Park – jestem pewien, że każda z tych rzeczy to szerokie możliwości, a ja jestem otwarty na wszystko, co się stanie.

 

Po tym podnoszącym na duchu wyznaniu dodał jednak, że na razie koncentruje się na promowaniu swojego solowego materiału EP „Post Traumatic”.

Takie słowa po styczniowym zapewnieniu Shinody na Twitterze „Mam chęć na kontynuowanie z LP, a chłopaki czują to samo. Mamy dużo do przemodelowania i pytań na które trzeba znaleźć odpowiedź, więc zajmie to trochę czasu.”, mogą trochę smucić, ale jednocześnie napawają nadzieją. Pozostaje wierzyć, że zespół w końcu stanie na nogi po stracie przyjaciela i powróci do grania.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory