"Springsteen on Broadway" wkrótce na Netflixie

REKLAMA
Wszyscy nieobecni podczas wyjątkowych koncertów Bruce'a Springtee'a na Broadway'u mają szansę zobaczyć film z występu. Już wkrótce nagranie ukaże się na platformie Netflix.
REKLAMA

Bruce'a Springsteen'a chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten amerykański rockman ma rzesze fanów na całym świecie, a bilety na jego koncerty sprzedają się błyskawicznie.
12. października 2017r. odbyła się wyjątkowa akcja pod hasłem „Springsteen on Broadway”, która obejmowała 5 koncertów w tygodniu, od wtorku do soboty. Występy były o tyle niezwykłe, że obejmowały zarówno artystę solo, grę na gitarze, interpretacje jego muzyki czy fragmenty autobiografii „Born to Run”.

REKLAMA

Zapotrzebowanie na bilety było ogromne, a po roku od tego wydarzenia postanowiono opublikować film z całej akcji, który 15.12.2018r. ma zostać opublikowany na platformie Netflix.

 

Cieszymy się, że Bruce Springsteen – gawędziarz, humanitarysta – wniesie do Netflixa tak historyczny program jednoosobowy. To przełomowe doświadczenie przekraczania granic teatru, koncertów i filmu. Naszym globalnym odbiorcom da to intymne spojrzenie na jedną z największych, kultowych ikon naszych czasów”. - powiedział Ted Sarandos, dyrektor ds. treści w serwisie Netflix.

Jak dodał menadżer artysty, Jon Landau:
Celem tego filmu jest dostarczenie tego niesamowitego, intymnego widowiska do całej publiczności Bruce'a w stanie nienaruszonym i kompletnym”.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory