"New Divide" Linkin Park użyte w kolejnym filmie

REKLAMA
"New Divide" wydane zostało jako singiel w 2009r. na potrzeby filmu Transformers: Zemsta Upadłych. Utwór znów pojawia się w produkcji filmowej... lecz w nieco innej wersji.
REKLAMA

Linkin Park współpracę z produkcjami telewizyjnymi rozpoczął w 2007r., kiedy to singiel „What I've Done”, promujący album „Minutes to Midnight” użyty został w pierwszej części filmu Transformers. Dalej „Leave Out All the Rest” trafił do ścieżki dźwiękowej filmu „Zmierzch”, a „Given Up” wykorzystany został w zapowiedzi filmu „Crank 2: High Voltage”.

REKLAMA

New Divide” (powstałe jako singiel na potrzeby filmu „Transformers: Zemsta Upadłych”) po raz kolejny trafia na duży ekran. Tym razem utwór możemy usłyszeć w zwiastunie produkcji „Alita: Battle Angel”.
Co ciekawe, nie jest to oryginalna wersja kompozycji – fana Linkin Park zaskoczy zapewne... damski wokal oraz aranżacja:

 

Film „Alita: Battle Angel” pojawić się ma w kinach 21.12.2018r., lecz na razie nie wiadomo czy Linkin Park przygotował dla fanów obecnych na sali kinowej coś więcej.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory