"Bad Reputation" o Joan Jett już wkrótce

REKLAMA
Już wkrótce do kin trafi film dokumentalny opowiadający historię najpopularniejszej rock-women w historii muzyki. "Bad Reputation" pokaże Joan Jett, jakiej fani nie znają.
REKLAMA

Film dokumentalny zatytułowany „Bad Reputation” ma przedstawiać historię legendarnej Joan Jett, która totalnie zburzyła pogląd, że świat rock'n'rolla to miejsce tylko dla mężczyzn.
Opublikowany został zwiastun produkcji, który od samego początku przykuwa uwagę widza. W tle słyszymy nieśmiertelne "I love rock'n'roll", a artystka zdradza, że pierwsza rada, którą jako 13-latka otrzymała od swojego nauczyciela gry na gitarze, brzmiała: „Dziewczyny nie grają rock'n'rolla”.

REKLAMA

Na całe szczęście Joan nie dała się zwieść i zażarcie walczyła w twardym, męskim świecie muzyki:

 

Film pokazywać ma również niesamowitą metamorfozę: od postrzegania Jett w branży jako słodką dziewczynkę, aż po zdobycie szacunku mężczyzn, wybicie się na skalę światową i zabłyśnięcie na Hall of Fame Rock and Roll w 2015r.

Premiera filmu zaplanowana jest na 28. września 2018r. Oprócz historii życia i kariery Joan Jett w filmie zobaczymy również wywiady z innymi legendami rock'n'rolla, m.in. Iggy Pop, Debbie Harry czy Billie Joe Armstrong.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory