Kurtka "Antichtist Superstar" na aukcji

Gitarzysta Twiggy Ramirez wystawił na aukcję unikatowe przedmioty związane z Marilyn'em Mansonem. Jednym z nich jest legendarna kurtka "Antichrist Superstar".

Jeordie White, szerokiej publiczności znany lepiej pod pseudonimem scenicznym Twiggy Ramirez, jest szanowanym gitarzystą udzielającym się w wielu zespołach. Jednym z nich jest Marilyn Manson, gdzie działa już od roku 1993r., z małymi przerwami. Niedawno na platformie eBay pojawiły się dwie aukcje gitarzysty w których do zdobycia były cenne przedmioty kolekcjonerskie związane z zespołem i artystami.
Tańsza aukcja (https://www.ebay.com/itm/Twiggy-Ramirez-Stage-Mask/132720468291), która w tym momencie osiągnęła kwotę 862,00$ oferuje oryginalną maskę sceniczną, a do jej zakończenia nie ma wiele czasu. Chętni licytować mogą tylko do dziś (poniedziałek), do godziny 14:00.

 


Drugą aukcją (https://www.ebay.com/itm/Twiggy-Ramirez-ACSS-Jacket/1327256416511) jest kurtka kojarzona z albumem „Antychrist Superstar”, której obecna cena to dokładne 1575,00$. Na nabycie tej cennej pamiątki fani mają czas do popołudnia dnia 7. Sierpnia (wtorek).
Ramirez kojarzony jest również z takimi zespołami jak Good Moon czy A Perfect Circle, więc kto wie – może fani otrzymają jeszcze więcej niespodzianek.

SŁUCHAJ ROCK RADIA