Metallica na jedną strunę

REKLAMA
Niedawno pisaliśmy o modzie na publikowanie utworów okrojonych o poszczególne instrumenty czy wręcz pozbawione wszystkiego oprócz wokalu. A gdyby tak zagrać "One" tylko na jednej strunie?
REKLAMA

Fani od zawsze prześcigają się w nagrywaniu własnych coverów oraz interpretacji utworów swoich scenicznych idoli, jednak niektóre z pomysłów swoją oryginalnością oraz niecodziennością potrafią zadziwić.
Jeszcze niedawno największą popularnością w Internecie cieszyły się nagrania, gdzie najpopularniejsze utwory znanych muzyków przedstawiane były w „okrojonych” wersjach, tj. pozbawione poszczególnych instrumentów, a czasem wręcz sam, wyizolowany wokal (https://rockradio.tuba.pl/RockRadio/7,136360,23683392,sprawdz-jak-brzmi-wyizolowany-wokal-mansona.html). Obecnie wielką popularnością cieszy się singiel „One”, którego autorem jest Metallica w wykonaniu Youtube’ra Pete Cottrell’a. Nagranie jest o tyle wyjątkowe, że cały utwór interpretowany jest na jednej strunie.
Efekty odsłuchajcie sami:

REKLAMA
 


“One” jest singlem albumu “… And Justice for All” z 1988 roku. Zdobył nagrodę Grammy dla najlepszej piosenki w 1989r., a od wielu lat zajmuje wysoką pozycję w corocznym zestawieniu Top Wszech Czasów.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory