Todd Harrell ponownie aresztowany

Były basista 3 Doors Down - Todd Harrell - został ponownie aresztowany. Wcześniej oskarżony o nielegalne posiadanie broni palnej, teraz ma dużo większe kłopoty.

Todd Harrel był basistą 3 Doors Down przez 17 lat. Był jedną z osób tą grupę zakładająch, jednak jego przygoda w zespole zakończyła się w roku 2013. Wtedy to spodowował poważny wypadek, który okazał się być śmiertelnym. Muzyk przyznał, że jechał ze znaczną prędkością, a wcześniej spożywał alkohol oraz zażywał silne leki uspokajające i przeciwbólowe. Otrzymał dwuletni wyrok.

 

Ostatni raz Todd Harrell aresztowany został w czerwcu tego roku za nielegalne posiadanie broni palnej. Co więcej policji udało się również znaleźć przy nim marihuanę.
Tym razem muzyk wpakował się nieco głębiej, bowiem - jak podaje loudwire.com - został aresztowany za rzekomy przemyt narkotyków do zakładu karnego.
Miejscowy szeryf powiedział prasie, że wykryte narkotyki ukryte były w poczcie, a wszystko wszyło na jaw podczas jednego z przesiewów listów organizowanych przez strażników.
Jak twierdzą specjaliści, Harrell może spodziewać się wyroku do 7 lat więzienia, jeśli zostaną postawione mu zarzuty.

SŁUCHAJ ROCK RADIA