Paul Simon publikuje nową wersję swojego utworu

REKLAMA
Paul Simon w branży muzycznej aktywnie tworzy od lat 60., a teraz opublikował odświeżoną wersję hitu z lat 70. "One Man's Ceiling Ia Another Man's Floor". Jest to zapowiedź nadchodzącej płyty.
REKLAMA

Już niedługo na rynek muzyczny ma wejść najnowsza płyta Paul'a Simona zatytułowana „In The Blue Light”, która ma być kompilacją kilku ulubionych (a czasem mniej znanych) utworów zebranych z całej imponującej twórczości muzyka. Na płycie klasyczne numery mają pojawić się w całkiem odświeżonych wersjach, a do nagrań zaproszeni zostali rozmaici goście, m.in. Wyntona Marsalisa czy Billa Frisell.

REKLAMA

"Ten album składa się z piosenek, które moim zdaniem były prawie poprawne lub były na tyle dziwne, że po raz pierwszy mogły zostać przeoczone" - powiedział Simon w komunikacie prasowym dotyczącym nadchodzącego wydawnictwa - "Ponowne ustalenie aranżacji, struktur harmonicznych i tekstów, które nie sprawiły, że ich znaczenie stało się jasne, dało mi czas na wyjaśnienie w mojej głowie tego, co chciałem powiedzieć, lub uświadomienie sobie o czym myślałem i ułatwienie zrozumienia."

Oryginalny „One Man's Ceiling Is Another Man's Floor” pochodzi dokładnie z 1973 r., a zawarty został na trzeciej płycie studyjnej muzyka „There Goes Rhymin' Simon”.
Poniżej prezentujemy odświeżoną wersję utworu:

 

Paul Simon obecnie jest w trakcie swojej trasy pożegnalnej, a koncert zamykający odbyć się ma 22. września 2018 r.
Płyta „In The Blue Light” swoją premierę będzie miała za niecały miesiąc, 7. września 2018 r.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory