Nowy teledysk Shinedown - przeciw depresji

REKLAMA
Shinedown jest stosunkowo młodym zespołem, jednak widać wpływ jaki wnoszą w muzykę rockową. Dodatkowo nie skupiają się nad samą muzyką, przekaz zawarty w tekście jest dla nich równie ważny. Tak właśnie powstał utwór "Get Up", do którego grupa właśnie opublikowała teledysk.
REKLAMA

Shinedown jest młodym, amerykańskim zespołem, który jednak w swoich tekstach często zawiera ważne przekazy. Niedawno, bo 4. maja 2018 r. ukazała się ich ostatnia płyta zatytułowana „Attention! Attention!”, która - jako pierwsza – została nagrana przez wokalistę na trzeźwo.

REKLAMA

Wokalista Brent Smith przez lata zmagał się ze swoim uzależnieniem od alkoholu, jednak nigdy się nie poddał w tej nierównej walce. Utwór „Get Up” do którego formacja zaprezentowała fanom teledysk, ma właśnie podnosić na duchu osoby, które walczą z jakąś swoją słabością, chorobą, pewnym cieniem w ich życiu.

 

Smith pisał tekst do tego utworu z myślą o basiście grupy i swoim przyjacielu – Erick'u Bass'ie. Miało mu to pomóc w radzeniu sobie z depresją, na którą cierpi muzyk.

- "Nie chcemy, aby ludzie wstydzili się tego, przez co przechodzą ... Nie będziesz definiowany przez swoje niepowodzenia" - powiedział Smith. "Będziesz definiowany przez fakt, że się nie poddałeś."

Historia opowiadana w nagraniu bezpośrednio przekłada się na słowa piosenki – śmierć ukochanej osoby, uczucia żałobników

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory