Wielki powrót Vinnie Vincent'a?

REKLAMA
Vinnie Vincent największą popularność zdobył jako wokalista oraz gitarzysta w zespole KISS. Jest także założycielem zespołu Vinnie Vincent Invasion, jednak od ostatnich kilku lat nie pojawia się w mediach, nie było również żadnych wieści na temat nowych produkcji. Czyżby miało się to zmienić?
REKLAMA

Niedawno pojawiła się wiadomość, że Vinnie Vincent planuje wielki powrót na scenę. Patrząc na to, że nie był na niej od blisko 30 lat, jest to sprawa niezwykła i ciekawa. Zarezerwować miał na 7. grudnia występ w Graceland w Memphis. Jak podaje amerykański Urząd Patentów i Znaków Towarowych, muzyk złożył niedawno wniosek do nazwy „Vinnie Vincent's Kiss”. Może to potwierdzać wcześniejszą teorię.

REKLAMA

Zakładając, że wniosek zostanie przyjęty, umożliwi on Vincentowi występowanie na żywo, występy o charakterze rozrywkowym oraz używanie tej nazwy we wszelkich wydawnictwach muzycznych, towarach i usługach.

 

Wzór wniosku opublikowany został na profilu KISSmania na Facebook'u. Artysta używa tam swojego prawdziwego imienia Vincent Cusano:

Krążą plotki, że na nadchodzącym koncercie muzyk zaprezentuje akustyczne wykonanie muzyki KISS oraz utworów swojego zespołu Vinnie Vincent Invasion. 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory