Guns N' Roses zasiądzie razem w studiu?

Slash od dawna przy każdej możliwej okazji wypytywany jest o to czy Guns N' Roses w końcu coś razem nagrają. Do tej pory zdecydowanie zaprzeczał, natomiast podczas ostatniego wywiadu pojawił się w jego wypowiedzi cień nadziei.

Fani od lat domagają się od Guns N' Roses następcy „Chinese Democracy” z 2008 r. Co więcej, najbardziej zależy im oczywiście na zjednoczeniu składu w wersji ze Slash'em, co jednak do tej pory nie było możliwe. Niedawno jednak w jednym z wywiadów gitarzysta dał fanom delikatną nadzieję, że do współpracy jednak dojdzie i powstanie coś autorskiego.

 

Myślę, że każdy z nas myśli, że to dobry pomysł.” - powiedział w wywiadzie dla „Classic Rock” - „Nie brakuje pomysłów ze strony wszystkich zaangażowanych, ale byliśmy tak zajęci trasą, że tak naprawdę nie było czasu, aby wejść do studia, usiąść i powiedzieć „Okay, nagrajmy płytę.”"

Już za miesiąc Slash wydaje trzecią z rzędu płytę we współpracy z Myles'em Kennedy i the Conspirators, która zatytułowana będzie „Living the Dream”. Po premierze nastąpi oczywiście promująca ją trasa koncertowa, więc fanom pozostaje nadzieja, że artyści możliwie jak najszybciej znajdą chwilę czasu i zasiądą razem w studiu.

SŁUCHAJ ROCK RADIA