Korn zaczyna prace nad nowym albumem

REKLAMA
Metalowa legenda w końcu weszła do studia nagraniowego. Perkusista Korn'a podzielił się z fanami zdjęciem zza perkusji z komentarzem mogącym wskazywać na rozpoczęcie prac nad nowym albumem. Będzie to następca "The Serenity of Suffering" z 2016 r.
REKLAMA

Korn aktywnie działa i tworzy nieprzerwanie od 1993 r., co jest doceniane zarówno przez fanów, jak i zewnętrzne konkursy: zdobyli 3 nominacje i jeden laur nagrody „Grammy” w kategorii „Best Metal Performance”, 7 nominacji i jeden laur do „Revolver Golden Gods Awards” czy laur w „Kerrang! Awards”.

REKLAMA

Fani jednak byli niepocieszeni, gdy zespół zrobił sobie wolne przez większość 2018 r. Jak się okazuje, nie był to czas zmarnowany – artyści mieli okazję zgromadzić wiele pomysłów na swój kolejny album, który będzie następcą „The Serenity of Suffering” z 2016 r.

Perkusista grupy – Ray Luzier – podzielił się swoim zdjęciem ze studia z fanami na Instagramie. Opis był jasny: „To świetny dzień na nagrywanie w Rock Falcon Studios”.

Dla pewności, pod tweetem o tej samej treści, gitarzysta Korn – James Shaffer napisał „Tak!!” dając znaczek płyty CD.

Wszystko wskazuje na to, że fanom nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać i mieć na dzieję, że Korn nie będzie długo zwlekał.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory