Orianthi ponownie zagrała u boku Alice Coopera

REKLAMA
Orianthi jest gitarzystką, która w zespole Alice Coopera grała do 2014 r., a przez lata swojej muzycznej działalności współpracowała z wieloma ikonami muzyki światowej. Po dłuższej przerwie znów miała okazję wystąpić u boku Coopera.
REKLAMA

Orianthi Panagaris jest australijską gitarzystką, wokalistkę oraz kompozytorką, której sławę przyniosło wybranie jej przez Michaela Jacksona na główną gitarzystkę podczas jego trasy koncertowej „This Is It”. Następnie jej kariera potoczyła się lawinowo – współpracowała z największymi nazwiskami światowej muzyki, m.in. Adamem Lambertem, Prince'm, Alice'm Cooperem czy Carrie Underwood.

REKLAMA

 W ostatnią niedzielę nadarzyła się okazja, by artystka znów spotkała się z Cooperem na jednej scenie. Podczas rockowego koncertu w Greek Theater w Los Angeles zagrała w secie „School's Out”.

 

Z Alice'm Cooperem współpracowała w latach 2011 – 2014. Jak sama mówi, współpraca nie była łatwa, gdyż nie wszyscy fani artysty ją akceptowali u jego boku. Ostatecznie zastąpiona została przez Nitę Strauss. Niemniej to właśnie Orianthi była pierwszą kobietą, która kiedykolwiek zagrała w zespole Coopera.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory