Odświeżona wersja "Imagine" trafi do kin

REKLAMA
"Imagine" prezentuje sceny z życia legendarnej pary, tj. Johna Lennona oraz Yoko Ono w zestawieniu z całym albumem "Imagine". Film powstał w 1972 r. i wzruszył cały świat. Teraz produkcja ma zostać odrestaurowana i ponownie trafi do kin.
REKLAMA

Film „Imagine” powstał w 1972 r. i prezentował niezwykły związek Johna Lennona i Yoko Ono. Często słyszy się głosy, że to właśnie ta kobieta doprowadziła do rozpadu legendarnego składu The Beatles, jednak ich miłość była niesamowita. Sceny z ich życia okraszone są oczywiście piosenkami z solowego albumu artysty „Imagine” oraz dwoma utworami z autorskiej płyty Yoko: „Fly”.

REKLAMA

Jak wyczytać możemy w informacji prasowej, „Imagine” stworzone przez Lennona i Yoko Ono zostanie przywrócone w całości z oryginalnych nośników, a dźwięk zremiksuje Paul Hicks. Opubulikowany został również nowy trailer zapowiadający produkcję.

 

Przywrócenie filmu jest kolejnym pomysłem Yoko Ono na uczczenie pamięci jej zmarłego ukochanego, który 9. października obchodziłby swoje 78. urodziny. Kobieta wydaje również książkę o sobie oraz artyście, która ma zawierać wspomnienia osób, które były z nimi blisko oraz wiele zdjęć, które nigdy nigdzie nie były wcześniej publikowane. Dzieło zatytułowane jest „Imagine John Yoko”.

Odrestaurowany „Image” ma trafić do kin na całym świecie już 17 września.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory