Alice Cooper o nadchodzącej płycie Hollywood Vampires

REKLAMA
Hollywood Vampires jest supergrupą stworzoną przez Alice Coopera, Johnny'ego Deppa oraz Joe Perry'ego. Zespół właśnie przygotowuje się do wydania nowego albumu studyjnego, a kilka słów o nim Cooper zdradził w ostatnim wywiadzie.
REKLAMA

Hollywood Vampires do tej pory na swoim koncie ma tylko jedną płytę o takim samym tytule co nazwa grupy, która nagrana została na cześć muzyków rockowych zmarłych w latach 70'. Od dawna fani czekali na oficjalne informacje dotyczące nowego, autorskiego wydawnictwa, aż w końcu kilka słów o nim zgodził się opowiedzieć Alice Cooper.

REKLAMA
 

- „Zabawne jest to, że to nie ja piszę o czym śpiewam" – mówi artysta - „Johnny Depp, Joe Perry i Tommy Hentriksen napisali prawie 90%, ja przychodzę i robię małe zabiegi na tekstach, ale to ciekawe, że śpiewam np. o lęku Johnny'ego.

Pytany o to, jak wygląda rozwój kogoś, kto wykonuje takie zadanie, wyznaje:

- „Kiedy co jakiś czas musisz zrobić coś innego, co sprawia, że ??czujesz się niekomfortowo, to dobrze, że ciągnie cię w to miejsce i sprawia, że ??myślisz:" Dobra, teraz jak mam zinterpretować tę piosenkę? Napisałeś to, więc jak mam to zrobić? Normalnie szło by łatwo, ale dobrze, że to jest trudne, sztuka powinna zawsze cię rozwijać." 

Pierwsze zdania zza kulis ujawnione, fanom nie pozostaje teraz nic innego jak czekać na kolejne szczegóły, zapowiedzi i oficjalną datę premiery.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory