Powstanie figurka kolekcjonerska Prince'a

REKLAMA
Funko to producenci jednej z najbardziej znanych kolekcji figurek kolekcjonerskich na świecie. Produkują zarówno postaci bajowe, filmowe, jak i muzyczne. Ich najnowszym nabytkiem ma być wizerunek Prince'a i to w trzech odsłonach!
REKLAMA

Prince'a chyba nikomu przedstawiać nie trzeba – Książę z Minneapolis był niekwestionowaną gwiazdą muzyki, a nawet po śmierci jest wzorem dla wielu – nie tylko początkujących – artystów. Był jedną z najważniejszych postaci sceny muzycznej w latach 90., a teraz jedna z największych kolekcji figurek chce dołączyć jego wizerunek do swojej oferty.

REKLAMA

Funko jest amerykańską firmą produkującą licencjonowane figurki kolekcjonerskie. Na rynku funkcjonuje już 20 lat, a przez ten czas wyprodukowane zostało już kilkanaście gwiazd muzycznych, w tym także rockowych, m.in. Alice Cooper, Metallica czy Guns N' Roses.

Postać Prince'a ma zostać wydana w czterech wersjach: dwie to stylizacje do legendarnego „Purple Rain”, druga pochodzi z nagrania „Raspberry Beret”, ostatnia natomiast wzięta jest z trasy 3rdEyeGirl.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory