Dee Snider opowiedział o swoim życiu po utracie fortuny

REKLAMA
Wokalista Twisted Sister w ostatnim wywiadzie dla Planet Rock zgodził się opowiedzieć, jak wyglądało jego życie po stracie swojej ogromnej fortuny. "Nie ma nikogo, kogo mógłbym za to obwinić".
REKLAMA

Dee Snider jest twórcą takich przebojów jak „I Wanna Rock” czy „We're Not Gonna Take It”. Jego sława rozpoczęła się wraz z objęciem funkcji wokalisty w niezwykle popularnej w czasach swojej świetności grupie Twisted Sister. Okrzyknięty jednym z najlepszych heavymetalowych frontmanów artysta cieszył się sławą przez długie lata, aż nagle wszystko się odwróciło.

REKLAMA

Snider wyznaje, że po tym, jak wydał absolutnie wszystkie pieniądze zarobione dzięki Twisted Sister, zmuszony był do podjęcia jakiejkolwiek pracy, byle mieć za co przeżyć.

- "Zarobiłem mnóstwo pieniędzy i straciłem każdego grosza" - powiedział Dee w wywiadzie dla Planet Rock - "Nie dlatego, że byłem na fazie - nie piłem ani nie brałem narkotyków - i nie dlatego, że zostałem oszukany przez menedżerów lub prawników: nie miałem nikogo, kogo mógłbym za to winić".

 

Dalej artysta zdradza więcej na temat podjętej pracy oraz tego, że celowo ukrywał swoją tożsamość:

"Byłem tak spłukany w pewnym momencie, że w 1992 roku jedyną pracą, jaką mogłem dostać, było odbieranie telefonów w jakimś biurze za 200 $ tygodniowo. Ludzie wchodzili i mówili: "Czy ty...?". A ja kłamałem i mówiłem: "Nie, po prostu wyglądam jak on."

REKLAMA

Sam często udziela rad młodym artystom, przestrzega przed rzeczami, których w życiu na scenie muszą unikać, by nie musieć przechodzić tego, co on.

- „Ale lekcja, której nauczyłem się na własnej skórze, to nie wierzyć własnym gustom. Stałem się megalomanem, myśląc, że unosiłem się w powietrzu, i zraziłam mój zespół, moją rodzinę, moją żonę ... wszystko dlatego, że wierzyłem, gdy wszyscy mówili mi, jaki byłem niesamowity."

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory