Niezwykła projekcja filmu "Havana Moon" Stonesów

REKLAMA
Film "Havana Moon" jest zapisem koncertu The Rolling Stones, który odbył się 2 lata temu w Hawanie na Kubie. Występ okrzyknięty został pierwszym rockowym wydarzeniem w tym kraju, które wzbudziło aż takie zainteresowanie.
REKLAMA

"Havana Moon” jest zapisem koncertu zespołu The Rolling Stones, który odbył się 25. marca 2016 r. w Hawanie na Kubie. Występ był darmowy i zgromadził widownię, której liczebność szacuje się na około 500 000 osób. Określa się, że był to pierwszy (i jak dotąd ostatni) rockowy koncert w tamtym kraju, który zgromadził tak wielką widownię.

REKLAMA

Film swoją premierę miał jeszcze w 2016 r., jednak nadchodząca, publiczna projekcja ma być niezwykła – podczas niej zastosowane mają zostać najnowsze technologie wyświetlania, sprzęt oświetleniowy oraz dźwiękowy. Co więcej w publicznej premierze udział wezmą aktorzy i tancerze, dostępne będą też oryginalne kubańskie przystawki oraz drinki. Zbudowana ma zostać również wielkoformatowa scenografia.

 

- „Z 9 krajów, które objechaliśmy podczas tej trasy, najtrudniejsze do zrobienia na Kubie było występowanie przed takim tłumem. Nikt wcześniej nic takiego nie robił. Chodzi o to, żeby zakazywać czegoś, co tworzy reakcje” - wspomina koncert Mick Jagger.

W ulice Havany zamienić się ma Londyn, gdzie film będzie wyświetlany. Niezwykłe wydarzenie odbyć się ma już niedługo, bo 7.09.2018 r.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory