Ostatnia płyta Mr. Big?!

REKLAMA
Mr. Big jest amerykańskim zespołem rockowym, któremu udało się połączyć dwa najpopularniejsze trendy muzyczne lat 80.: hard rocka oraz shredding. W ostatnim wywiadzie ujawniono, że nadchodząca płyta będzie ostatnią.
REKLAMA

Mr. Big powstał w 1988 r. i zasłynął oryginalnym połączeniem dwóch najpopularniejszych trendów sceny rockowej lat 80.: hard rocka oraz shredding. Pierwszy charakteryzuje się melodycznymi refrenami, drugi natomiast wysoką dbałością i biegłością techniczną. Mr. Big połączył obie kategorie tworząc swój niepowtarzalny styl. Jest autorem światowych hitów "To Be With You" oraz "Wild World".

REKLAMA


Zespól na swoim koncie ma 8 płyt autoskich, a ostatnia wydana została już 4 lata temu.
Od dawna słychać głosy, że trwa zbieranie materiału na następcę „... The Stories We could Tell”, jednak podczas ostatniego wywiadu na jaw wyszło, że może to być ostatnie wydawnictwo grupy.

 

Eric Martin, będący frontmanem i wokalistą grupy, podczas ostatniego wywiadu wydał niepokojący komunikat.

- "Trwają właśnie letnie koncerty" - powiedział Martin w wywiadzie dla „KNAC.com” - "Właśnie wróciliśmy z Australii, Tajlandii i Chin. Zagraliśmy kilka koncertów z „Extreme” i były cudownie. Nie wiem dlaczego wcześniej o tym nie pomyśleliśmy. Jedziemy do Europy, aby grać na europejskich festiwalach, co powinno być świetne. Byłem w domu przez około tydzień, ale nie minęło kilka dni, a już zastanawiałem się nad Mr. Big. Pracowałem z moim partnerem Andre Pessis, z którym współpracuje przez całą działalność zespołu. Próbujemy stworzyć materiał na płytę Mr. Big na 2019. To może być nasze ostatnie wydawnictwo. Mamy już zarezerwowane trasy koncertowe w czerwcu 2019 roku."

Zespół obecnie kontynuuje trasę koncertową po śmierci perkusisty Pata Torpeya, ale już wcześniej Martin twierdził, że nie przewiduje dalszej działalności Mr. Big bez Torpeya.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory