Dziś urodziny obchodzi Kasia Nosowska!

REKLAMA
Katarzyna Nosowska jest polską artysktą, która zasłynęła jako wokalistka zespołu Hey. Znana jest jako niezwykle ciepła i życzliwa fanom gwiazda, której koncerty to prawdziwe, intymne przeżycia. Dziś Kasia obchodzi urodziny!
REKLAMA

Katarzyna Nosowska urodziła się 30. sierpnia 1971 r. w Szczecinie. Jest polską artystką, która największą sławę zdobyła jako wokalistka zespołu Hey. Zadebiutowała jako wokalistka zespołu Szklane Pomarańcze, później w anarchopunkowej formacji Włochaty, Kafel czy Dum-Dum. Uczestniczyła również w chórkach dla Pidżamy Porno.
Z zespołem Hey Kasia śpiewa od samego początku, tj. od roku 1992.

REKLAMA
 

Bardzo często udziela się również w rozmaitych projektach, np. Yougoton, gdzie zaśpiewała w duecie z Pawłem Kukizem utwór „Rzadko widuję cię z dziewczętami”.

 

Artystka bardzo aktywnie pracuje również nad swoją karierą solową. Na koncie ma już 6 albumów autorskich, ostatni z 2011 r., zatytułowany „8”. Niedawno pojawiły się kolejne solowe piosenki, choć o nadchodzącym albumie jeszcze nic nie słychać. Ukazała się także najnowsza książka artystki „A ja żem jej powiedziała...

 

W tak miłym dniu nie pozostaje nam życzyć Kasi Nosowskiej nic innego, jak tylko wszystkiego najlepszego i dalszych sukcesów artystycznych!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory