Whisky dla fana Metalliki

REKLAMA
Blackened American Whiskey to alkohol dla najwierniejszych fanów Metalliki!
REKLAMA

W marcu pojawiły się pierwsze informacje o współpracy zespołu Metallica z mistrzem destylacji - Dave'em Pickerellem, już wtedy wiedzieliśmy że chodzi o whisky. Teraz wiemy oficjalnie że jeszcze w tym tygodniu Blackened American Whiskey będzie dostępna w wybranych sklepach w USA oraz sklepach online: thinkliquor.com oraz spiritedgifts.com. Oprócz tego w miejscach gdzie Mtallica w najbliższym czasie ma zagrać też można zgarnąć butelkę tego trunku. Cena dostępna na jednej ze stron internetowych do 52$.

REKLAMA

Metallica whiskyMetallica whisky www.metallica.com

Na oficjalnej stronie zespołu możemy przeczytać:

„The blend of bourbons, ryes, and whiskeys from all across North America, carefully selected by Dave himself, is housed in black brandy barrels and inundated with low hertz sound waves so intense that it actually enhances the molecular interaction and ultimately the finish of the whiskey.”

"Mieszanka bourbonów, żyta i whisky z całej Ameryki Północnej, starannie dobrana przez samego Dave'a, mieści się w czarnych beczkach z brandy i zalana niskimi falami herców tak intensywnymi, że faktycznie wzmacnia interakcję molekularną i ostatecznie kończy whisky."

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory