Ghost zagra ku czci zmarłego fana

REKLAMA
Ghost jest zespołem, którego sceniczny wizerunek znany jest na całym świecie. Jakiś czas temu podczas ich koncertu doszło do tragedii, a teraz grupa postanowiła uczcić pamięć zmarłego fana w niezwykły sposób.
REKLAMA

Końcem maja tego roku, podczas występu zespołu Ghost w Riverside Theater w Milwaukee, doszło do tragicznego wydarzenia. Podczas koncertu jeden z fanów – 52-letni Jeffrey Fortune przewrócił się, doszło do zatrzymania akcji serca, a mężczyzna ostatecznie – po reanimacji i przewiezieniu do szpitala – zmarł.

REKLAMA

Koncert został natychmiast przerwany, a muzycy Ghost przeprosili fanów i prosili o modlitwę w intencji zmarłego. Teraz jednak wymyślili sposób na uczczenie jego pamięci - w samo Halloween grupa powróci do Riverside Theatre, by zagrać w hołdzie zmarłemu mężczyźnie.

Zorganizowane mają być również specjalne koszulki z wizerunkiem Cardinal Copia oraz Jeffrey'a Fortune, a dochód z ich sprzedaży przekazany ma zostać rodzinie zmarłego.

 

- „Szwedzki zespół rockowo-popowy GHOST powróci do Riverside Theatre 31 października, aby dokończyć swój koncert, który został skrócony na początku tego roku. Pokaz 31. maja został odwołany pod koniec I aktu z powodu tragicznego upadku, a następnie śmierci fana Ghosta, Jeffa Fortune. Poświęcając 31. października występ Panu Fortune oraz jego rodzinie i przyjaciołom, Ghost wykona godzinny Akt II dla posiadaczy biletów, którzy uczestniczyli w pierwotnej dacie" - możemy przeczytać w oficjalnym oświadczeniu The Riverside Theatre.

Na to specjalne wydarzenie nie jest prowadzona odrębna sprzedaż biletów, uczestniczyć w nim mogą jedynie osoby obecne podczas tragicznego, majowego występu.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory