Pojawi się nowy album The Rolling Stones?

REKLAMA
The Rolling Stones w ostatnich latach nie rozpieszczali fanów autorskimi wydawnictwami. Ostatni "Blue & Lonesome" wydany dwa lata temu prezentował jedynie covery, lecz teraz Jagger dał fanom nadzieję - trwają prace nad nową płytą?
REKLAMA

Niekwestionowana, brytyjska legenda – The Rolling Stones z Mick'iem Jagger'em na czele, już od dłuższego czasu nie zaszczyciła fanów żadnym nowym, autorskim wydawnictwem. Ostatni „A Bigger Bang” zawierający same premierowe numery wydany został 13 lat temu, a od tego czasu fanom musiał wystarczyć cover-album „Blue&lonesome” oraz krążki koncertowe.

REKLAMA

Ostatni wpis frontmana grupy rozbudził jednak nadzieje fanów. Jagger nagrywa partie, które podpisał jako przeznaczone na „nowe utwory”.

Od pewnego czasu słychać było plotki o niezwykle pracowitym roku 2019, który dla The Rolling Stones miał oznaczać wejście do studia. Oprócz zdjęcia Jaggera, plotki podsycił również niedawny wywiad menadżera Joyce'a Smyth'a, który stwierdził:

- „Harmonogram jest już przygotowywany pod względem tego, gdzie będziemy przez najbliższe kilka miesięcy, biorąc pod uwagę niektóre prace studyjne, występy na żywo i inne projekty, które wprowadzamy w życie”.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak oczekiwanie na oficjalną wiadomość o powstawaniu nowego, autorskiego wydawnictwa i trzymanie kciuków, żeby plotki okazały się prawdą.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory