Nieznane wersje klasyków w "Bohemian Rhapsody"

REKLAMA
Film "Bohemian Rhapsody" już wkrótce ma mieć swoja światową premierę, tymczasem na świat wychodzą nowe fakty. Biografia Freddie'go Mercury zawierać ma materiały, których fani nigdy wcześniej nie widzieli.
REKLAMA

Film „Bohemian Rhapsody” swoją światową premierę będzie miał już 24. października, a tydzień później dzieło wkroczy do naszego kraju. Ma to być biografia legendarnego wokalisty Freddie'go Mercury, który wszystkim znany jest z zespołu Queen. Oczywiście – jako, że film opowiada historię wielkiego muzyka – pełen będzie również archiwalnych materiałów, zapisów, a przede wszystkim – twórczości zespołu.

REKLAMA

Tymczasem okazuje się, że oprócz standardowych hitów i zapisów koncertowych, pojawią się również materiały, które do tej pory nie zostały nigdzie wcześniej opublikowane.
Ścieżka dźwiękowa do „Bohemian Rhapsody” zawierać ma utwory nagrane podczas legendarnego „Live Aid” z 1985 roku. Z tego występu opublikowane zostać mają cztery utwory - „Bohemian Rhapsody”, „Radio Ga Ga”, „Hammer To Fall” oraz „We Are the Champions”. Żaden z nich do tej pory nie był wydawany w żadnej formie.

Dostępny oczywiście jest również zwiastun produkcji:

 

Oprócz materiału Live Aid, faną zaprezentowane zostaną również "Fat Bottomed Girls" na żywo z Paryża w 1979 roku, "Now I'm Here" z pokazu wigilijnego 1975 r. w londyńskim Hammersmith Odeon i "Love of My Life" z festiwalu Rock in Rio w styczniu 1985 roku, w którym Mercury i gitarzysta Brian May wykonali piosenkę jako duet przed 300 000 osób.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory