Kolejny piękny gest Metalliki

REKLAMA
Metallica znana jest zarówno ze swej muzyki jak i z wielkich serc. Zespół często uczestniczy w akcjach charytatywnych, pomaga biednym i potrzebującym, a przede wszystkim prowadzi własną fundację. Tym razem muzycy spróbowali walczyć z głodem.
REKLAMA

Metallica jest jednym z najbardziej znanych zespołów na świecie. Grupa dowodzona przez Jamesa Hetfielda na scenie jest od 1981 roku i już dawno zdobyła uznanie fanów i szacunek innych muzyków. Oprócz docenianej na całym świecie muzyki na wysokim poziomie, szacunek i sympatię zdobyli również swoimi wielkimi sercami – często pomagają biednym, potrzebującym, uczestniczą w akcjach charytatywnych, a także mają własną fundację - „All Within My Hands”, która zajmuje się szeroko pojętą pomocą najbardziej potrzebującym, np. poprzez wspieranie działań humanitarnych dla ofiar huraganów czy trzęsień ziemi.

REKLAMA

Podczas ostatniej trasy promującej album „Hardwired... To Self-Destruct” z 2016 r. zespół wspierał lokalne banki żywności, walcząc tym samym z głodem. Bank żywności Great Plains w Północnej Dakocie udostępnił również zdjęcie ze spotkania z muzykami.

- Dziękuję Metallice i ich fundacji All Within My Hands, przekazali naszym wolontariuszom bilety i zbiór ich albumów studyjnych, a dziś wieczorem wystawili Bankowi Żywności Great Plains czek na 10 000 USD! To wystarczy, aby dostarczyć 30 000 posiłków dla potrzebujących, dziękujemy za ich wkład w walkę z głodem.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory