Album Toola w końcu ujrzy światło dzienne?

REKLAMA
Tool swoją ostatnią płytę zatytułowaną "10,000 Days" zaprezentował ponad 12 lat temu. Od tamtej pory fani bezskutecznie proszą o coś nowego - zespół podaje kolejne daty premier, które nie dochodzą do skutku. Tym razem jednak poirytowany wokalista podaje ostateczny termin.
REKLAMA

Tool jest reprezentantem muzyki z pogranicza rocka oraz metalu progresywnego, który założony został w 1990 r., a swoją obiecującą karierę przerwał 16 lat później. W tym czasie wydał cztery albumy z których każdy pokrył się kilkoma platynami, a ostatnie 12 lat upłynęło fanom na oczekiwaniu na nowy materiał grupy oraz wysyłaniu maili z prośbami, które niestety nie zmotywowały zespołu do pracy.

REKLAMA
 

Zespół kilkukronie już obiecywał, że prace nad albumem trwają i lada moment pojawi się nowy materiał. Od czasu do czasu publikowane były kolejne, przypuszczalne daty premiery, niestety żadna z nich ostatecznie nie doszła do skutku. W ostatnim czasie irytować zaczęło to już samego wokalistę grupy, Maynarda Jamesa Keenan'a, który publicznie popędzał swoich kolegów z zespołu.

W końcu jednak pojawił się wpis, którzy daje fanom nadzieje:

Sądząc po tym wpisze wokalisty, jednego z najdłużej oczekiwanych albumów w muzyce rockowej możemy się spodziewać już w przyszłym roku

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory