Nadchodzi reedycja płyty Slipknota

REKLAMA
Slipknot jest jedną z najbardziej charakterystycznych grup metalowych na świecie. Na swoim koncie mają już wiele wydawnictw, jednak teraz pojawił się temat reedycji albumu "All Hope Is Gone".
REKLAMA

Slipknot jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych grup metalowych na świecie. Dzięki swojemu scenicznemu wizerunkowi, który oparty jest na zasłaniających twarze, przerażających maskach oraz zdecydowanej muzyce zespół od lat jest jednym z głównych reprezentantów swojego gatunku. Swoją karierę rozpoczęli od premierowego wydawnictwa „Mate, Feef, Kill, Repeat”, które wydane zostało w 1996 r., a które nie jest uznawane za ich oficjalny twór - pomimo, że utwory z niego grane są na koncertach.

REKLAMA

W ostatnim wywiadzie dla desmoinesregister.com, Shawn „Clown” Crahan pełniący w zespole rolę perkusisty wspomniał o zbliżających się planach reedycji jednego ze starszych albumów grupy. Podkreślił, że zawsze sceptycznie podchodził do sprawy wydawania jubileuszowych reedycji, jednak wszystko zmieniło się po przystąpieniu do pracy nad projektem:

- "Jestem w zespole i nie mogłem tego przełknąć, ale teraz mówię po prostu „Wow”. Na przykład teraz tworzymy „All Hope Is Gone”... i robię dokładnie to, na co wcześniej nigdy bym się nie zgodził, a teraz patrze na to i mówię „Wow, fani muszą to usłyszeć”".

 

Powoli zbliża się również 20 rocznica albumu „Slipknot”, nic natomiast jeszcze nie mówi się o reedycji jubileuszowej tego krążka.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory