Dave Grohl zagrał z Trombone Shorty "In Bloom"

REKLAMA
Dave Grohl swoją przygodę z Nirvaną zakończył dawno temu, jednak od czasu do czasu zdarza mu się wrócić do korzeni i zagrać coś ze swojego dawnego repertuaru na scenie. Tym razem artysta dołączył do słynnego Trombone Shorty i wykonał "In Blood".
REKLAMA

Dave Grohl był perkusistą Nirvany przez 4 lata, od 1990 roku. Przez ten czas fani grupy absolutnie go pokochali, jednak po rozpadzie zespołu muzyk niechętnie wypowiadał się na jego temat. Początkiem roku stwierdził nawet, że słyszy wystarczająco dużo kawałków Nirvany wokół siebie i nie czuje potrzeby grać jej samemu.
Od czasu do czasu jednak mężczyźnie zdarza się jednak zatęsknić za dawnymi czasami. Wychodzi wtedy na scenę, dołącza do różnych zespołów i wykonuje klasyczne covery grupy.

REKLAMA

Lider Foo Fighters zagrał na perkusji wykonując „Nevermind” podczas wprowadzenia Nirvany do Rock and Roll Hall of Fame w 2014 roku, a teraz zdecydował się wykonać klasyczne „In Blood” i to nie z byle kim. Artysta dołączył do jazzowej grupy Orleans Avenue oraz jednego z najsłynniejszych trębaczy, Trombone Shorty.

 

Oby takie perełki zdarzały się jak najczęściej, bo publiczność była zachwycona.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory