Soundtrack "WWE 2K19" zapewni fanom ciężkie granie

"WWE 2K19" jest jedną z bardziej oczekiwanych gier zapaśniczych, które ukazać się mają w przyszłym roku. Każdy lubi walczyć w grze wideo, a zabawa jest jeszcze lepsza, gdy towarzyszy temu naprawdę dobra ścieżka dźwiękowa. Gracze podczas walk usłyszą kilka rockowych klasyków.

WWE 2K19” jest produkcją powstałą dzięki współpracy studia Yuke's oraz Visual Concepts, za której publikację odpowiada znane 2K Sports. Gra jest jedną z bardziej oczekiwanych produkcji sportowych na rynku, a swoją światową premierę ma mieć 9. października 2018 r.

Gry zapaśnicze, bokserskie czy zwykłe „bijatyki” cieszą się w ostatnich latach ogromną popularnością wśród graczy, a jak wiadomo, nic tak nie wprowadza w klimat jak dobra ścieżka dźwiękowa. Producenci zadbali i o to, bowiem na opublikowanym soundtracku znaleźć można perełki idealne dla fanów ciężkich brzmień, wybrane zresztą osobiście przez gwiazdy WWE.

Gracze będą mieli szansę walczyć przy dźwiękach „Spit Out the Bone” Metalliki, które wybrał Triple H. czy przy „Override” Slipknota, które z kolei włączone do produkcji zostało dzięki Seth'owi Rollins'owi. Pojawić się może również „Skin” od Bullet Fot My Valentine na życzenie Miz'a.

 

Pojawił się również oficjalny film zapowiadający oryginalną ścieżkę dźwiękową w typowym dla WWE klimacie.

 

SŁUCHAJ ROCK RADIA