Rammstein pracuje nad nowym albumem

REKLAMA
Rammstein jest niemieckim zespołem metalowym, który swoją markę buduje już niemalże ćwierć wieku. Na swoim koncie mają 6 płyt, a teraz pojawić się ma następca "Liebe ist für alle da" z 2009 r. Opublikowane zostały pierwsze zdjęcia z pracy nad nowym wydawnictwem.
REKLAMA

Rammstein jest najbardziej rozpoznawalnym niemieckim zespołem na świecie, a ich specjalnością jest industrial metal. Określany jest jako zespół metalowy, który odniósł największy sukces w historii niemieckiego przemysłu fonograficznego. Największą popularność zdobyli dzięki swojemu albumowi „Sehnsucht” z 1997 roku, który do tej pory jest najlepiej sprzedającym się albumem grupy.

REKLAMA

Zespół do tej pory wydał 6 płyt, a debiutancka „Herzeleid” ukazała się w 1995 roku. Niedawno Rammstein opublikował informację mówiącą, że najnowszy album zespołu wydany zostanie do końca 2018 roku.
Fani byli w szoku, ale przyjęli to z wielką radością, jednak już po chwili oświadczenie zniknęło ze strony, a zespół niczego oficjalnie nie potwierdził. Teraz okazuje się, że to jednak może być prawda.

We wczorajszym wpisie na Facebooku Rammstein opublikował swoje zdjęcia ze współpracy z orkiestrą, która pojawić się ma na nadchodzącym krążku.

Gitarzysta Richard Kruspe w zeszłym roku zdradził, że Rammstein ma już około 28 pomysłów na nowe utwory, jednak zastrzegł również, by fani się zbytnio nie cieszyli.

Po prostu mam wrażenie, że z jakiegoś powodu będzie to ostatnia płyta, jaką nagramy” - wyznał w wywiadzie dla „Resurrecion Fest”.

REKLAMA

Fanom nie pozostaje nic innego jak śledzić profile społecznościowe grupy i czekać na informację o oficjalnej premierze nowego albumu. No i oczywiście trzymać kciuki, by przeczucia gitarzysty były błędne.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory