Gwiazdy Lynyrd Skynyrd i ZZ Top na świątecznym albumie kpt. Kirka ze Star Treka

REKLAMA
William Shatner najbardziej znany i rozpoznawalny jest dzięki roli kapitana Enterprise - Jamesa T, Kirka w legendarnym serialu Star Trek. Aktor jednak jest również muzykiem, a na swoim koncie ma już kilka albumów. Do pracy przy najnowszym, świątecznym wydawnictwie zaprosił muzyków z Lynyrd Skynyrd, ZZ Top, King Crimson i innych.
REKLAMA

William Shatner swoją karierę muzyczną rozpoczął już w 1968 roku, kiedy to opublikowany został jego pierwszy album zatytułowany „The Transformed Man”. Od tamtego czasu nagrał osiem albumów, a już wkrótce pojawić się ma kolejny. Mimo całkiem dużej aktywności na scenie muzycznej, mężczyzna i tak największą sławę zdobył dzięki roli kapitana Enterprise – Jamesa T. Kirka w kultowym serialu „Star Trek: Seria oryginalna” oraz kolejnych, pełnometrażowych wydaniach „Star Trek”.

REKLAMA

Obecnie artysta kończy prace nad swoim najnowszym projektem, który zatytułowany jest „Shatner Claus – The Christmas Album". Do współpracy przy materiale zaprosił wielu znanych gości, którzy z pewnością uświetnią materiał.

https://soundcloud.com/cleopatra-recs/jingle-bells-ft-heny-rollins-1

W utworze „Winter Wonderland” będziemy mieli okazję usłyszeć perkusistę Lynyrd Skynyrd Artimusa Pyle'a, Rick Wakeman użyczy swojego talentu przy „O come, O Come Emmanuel”, a „Rudolph The Red- Nosed Reindeer” wykonane będzie z gościnnym udziałem legendy ZZ Top – Billy'ego F. Gibbons'a. Perełką na torcie będzie klasyczne „Silent Night” z gościnnym udziałem samego Iggy Pop'a.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory