Twórczość Grzegorza Ciechowskiego w nowej odsłonie

Dla wszystkich fanów muzyki lat 80/90, fanów emocji i przeżywania poezji, młodych ciałem i młodych duchem - zbliża się wielki koncert, który z pewnością pochłonie nawet najbardziej opornych na wzruszenia fanów klasyki rocka!

Już 20 listopada znakomity polski dyrygent,pianista i kompozytor Adam Sztaba wprowadzi nas w niezwykle barwny, choć czarno-biały świat twórczości Grzegorza Ciechowskiego. Sztaba ma na koncie liczne projekty muzyczne z takimi artystami jak Sting czy Botti oraz ikonami polskiej ballady, np baronem Gintrowskim. Koncert z pewnością będzie sentymentalną ucztą - obok Sztaby i jego Orkiestry na scenie staną również tacy artyści jak Justyna Steczkowska, Kasia Kowalska,Natalia Nykiel, Paulina Przybysz, Kasia Wilk, Skubas, Piotr Cugowski,Igor Herbut, Ukeje i inni.

 

Muzyka to tylko (i aż) część całego wydarzenia! Do każdego z utworów Jacek Kościuszko przygotował w formie multimedialnej wyjątkowe ilustracje, w których Bruno Ciechowski,syn Grzegorza Ciechowskiego, wcielił się w ducha swojego ojca. Taka emocjonalna dawka polskiej nowej fali zaleje nas już 20.11 2018 o godzinie 20 na Warszawskim Torwarze.
Fani Obywatela GC, z pewnością już możecie zacząć przebierać nogami!

SŁUCHAJ ROCK RADIA